Centrum ekspertów

Uzyskaj dostęp do najlepszych ekspertów z różnych branż i korzystaj z wiedzy w najbardziej efektywny sposób.

Piotr Czop

Dr Inżynier

 

Od 5 lat związany zawodowo z cyfrowym protokołem CAD/CAM w zakresie druku oraz frezowania uzupełnień protetycznych w firmie imes-icore Polska Sp. z o.o. Uczestniczył w opracowaniu i wdrożeniu metody hybrydowej dofrezowywania rozległych uzupełnień protetycznych, współpracując z największymi centrami frezowania w Polsce. Prowadził szkolenia indywidulane oraz grupowe w zakresie fotografii portretowej, stosowanej w procesie cyfrowego projektowania uśmiechu.

Doświadczenie fotograficzne zdobywał w reportażu odwiedzając wiele krajów Europy, Azji, Ameryki oraz Afryki. Dokumentował m. in. akcję charytatywną „Twoje serce dla dzieci z Filipin”. Organizator rejsów fotograficznych po morzu Śródziemnym. Specjalizuje się w fotografii technicznej, reklamowej oraz sensualnej w których otrzymał wyróżnienia krajowe oraz międzynarodowe (m. in. FAPA 2018). Publikacje w magazynie Frames Factory.

Jarosław Cmokowicz

Technik Dentysta

 

Od 8 lat zawodowo związany z cyfrowymi technologiami. Doświadczenie zdobywał pracując w renomowanych laboratoriach i centrach frezowania, gdzie zajmował się wykonywaniem rozległych projektów implantologicznych w technologii CAD/CAM. Na co dzień wykonuje prace protetyczne w pełnym protokole cyfrowym, wykorzystującym m.in. cyfrowy projekt uśmiechu, nawigację chirurgiczną, natychmiastowe obciążenia z uwzględnieniem wirtualnej artykulacji.

Posiada rozległą wiedzę nt. systemów CAD/CAM, zarówno od strony projektowej, jak i wytwarzania ale przede wszystkim posiada bogate doświadczenie, w ich wykorzystaniu, w codziennej pracy laboratorium.

Zapisz się na newsletter

e-mail: info@cadcamexperts.pl
tel.: 32 307 40 03

Zostaw kontakt do siebie.
Odezwiemy się.

X
Copy link
Powered by Social Snap